טופס רישום פרטים

יום ה׳, 12 באוג׳

|

Haifa

סקס, שלטון ולואי ויטון עם מאיה חן

. עוסקת בקשר שבין אופנה, שררה ויוהר ובהשפעה השלילית שיש לעושר הכלכלי בסין על חיי החברה בה. הרצאה קלילה וסוחפת שמספקת הצצה לחיי החברה בסין ולפיכך פותחת צוהר ומבט מרתק ויחודי על סין. מחיר 45 ש"ח

הרישום נסגר
אירועים אחרים
סקס, שלטון ולואי ויטון עם מאיה חן

מועד ומקום

12 באוג׳ 2021, 11:00 – 12:30 GMT‎+3‎

Haifa, Kibuts Galuyot St 91, Haifa, 3308730, Israel

פרטי האירוע

איך נראים חיי החברה של המתעשרים החדשים של המעצמה העולמית? מה מסעיר את הרשתות החברתיות בסין? מה קורה כשהיצרים והתאוות- סקס, שלטון ולואי ויטון מתערבבים יחד לקוקטייל מסוכן? ״סקס, שלטון ולואי ויטון- סין בלי זיופים״ עוסקת בקשר שבין אופנה, שררה ויוהרה, ובהשפעה השלילית שיש לעושר הכלכלי בסין על חיי החברה בה. הרצאה קלילה וסוחפת שמספקת הצצה לחיי החברה בסין ולפיכך פותחת צוהר ומבט מרתק ויחודי על סין.

מאיה חן היא מרצה מצטיינת ומבוקשת במסגרות אקדמאיות ובארגונים מובילים ועוסקת בהכשרה מקיפה למנהלים ועובדים בחברות בארץ לעבודה ולעסקים בסין.

בעשור וחצי האחרונים מאיה רוקמת עשרות שיתופי פעולה ישראלים-סיניים בתחומי הבטחון, תיירות, רפואה, אקדמיה מדיה ועוד,ויועצת לחברות ישראליות שנכנסות בהצלחה לשוק הסיני ומייצגת משקיעים סיניים בישראל.

"הרצאה מאירת עיניים. האיזון המושלם להרצאת ערב: מצד אחד עסיסית וסוחפת, מצד שני לא רדודה ובאמת מעניקה הבנה טובה יותר על הסינים בעידן הנוכחי. מאיה כריזמטית ושובה את הקהל, מצפה להרצאת המשך". (מיכל אברמוביץ׳)

מחיר 45 ש"ח

לרכישת כרטיס