טופס רישום פרטים

יום ו׳, 10 בספט׳

|

Haifa

פתיחה חגיגית לשתי תערוכות חדשות

אנשים ונופים בחיפה - פסטל יבש על נייר, מאת מוטי שובל קוד עיצוב תערוכת צילומים של רחוב קיבוץ גלויות, שכונת ואדי סאליב, חיפה, מאת מקסים נסטרוב

הרישום נסגר
אירועים אחרים
פתיחה חגיגית לשתי תערוכות חדשות

מועד ומקום

10 בספט׳ 2021, 12:00 – 14:00

Haifa, Kibuts Galuyot St 91, Haifa, 3308730, Israel

פרטי האירוע

אנשים ונופים בחיפה - פסטל יבש על נייר, מאת מוטי שובל

אוגוסט 2021

מוטי שובל הוא אמן הגר ויוצר בשכונת הדר בחיפה. מוטי מצייר בסגנון אימפרסיוניסטי/פיגורטיבי עכשווי ושואב השראה לציוריו מסביבת מגוריו. בנוסף לציור, מוטי מלמד רישום וציור ואף מעביר סדנאות ציור בצבעי מים ובצבעי פסטל ביוון.

מוטי מצייר את ביתו, אך ביתו אינו מוגבל לקירות פיזיים אלא לעיר חיפה ובמיוחד לשכונת מגוריו - הדר. ציוריו משקפים את חוויותיו בשכונה על כל רבדיה ומרכיביה. הוא מטייל בשכונה, יושב בבתי הקפה, פוגש אנשים ואלו הופכים לנושאי ציוריו. מפגש אקראי בבית הקפה, מדרגות המובילות לעיר התחתית ונופים מקומיים הופכים לכתמים רווים בצבע שהמשותף להם הוא נוכחות עצמתית של רוח השכונה.

קוד עיצוב

תערוכת צילומים של רחוב קיבוץ גלויות, שכונת ואדי סאליב, חיפה, מאת מקסים נסטרוב

אוגוסט 2021

דבר האוצרת: "מקסים, עולה חדש מרוסיה, הגיע ארצה בזמן הקורונה ועבד בגלריה קיבוץ גלויות 91.

אנשים שביקרו במקום סיפרו לנו בהתרגשות על ילדותם ברחוב, על המוסדות שהיו, על חיי השכנות הטובים ועל החוויה המיוחדת שחוו בשכונה. בעקבות הסיפורים המרגשים של המבקרים, ההתרפקות על העבר ותחושת הנוסטלגיה שמעוררת הגלריה, החלטנו להציג תערוכה חדשה – צילומים וסיפורים של רחוב קיבוץ גלויות. כך יצאנו מקסים ואני לפרויקט משותף - מסע שבמהלכו מקסים מצלם ואני מכוונת ומחפשת את הסיפורים."

שישי 10.9.21 בשעה 12:00;

 הכניסה חופשית

אוצרת: ענת הרגיל