טופס רישום פרטים

יום ו׳, 29 באוק׳

|

Haifa

מסיבת סווינג עם Hip Swing Nonet

הנונט הוא הרכב שנולד מתוך אהבה לסווינג במוזיקה ובריקוד, ומתוך הרצון לחבר בין השניים. ההרכב מנגן קטעי דיקסילנד ובלוז בעיבודים מקוריים מוקפדים אך עם הרבה מקום לאלתור, ומביא איתו את האנרגיות ושמחת החיים המדבקת של הסווינג. היכונו למסיבת ריקודים סוערת.

הרישום נסגר
אירועים אחרים
מסיבת סווינג עם Hip Swing Nonet

מועד ומקום

29 באוק׳ 2021, 15:00 – 16:45 GMT‎+3‎

Haifa, Kibuts Galuyot St 91, Haifa, 3308730, Israel

פרטי האירוע

ריקוד הסווינג מחזיר אותנו מאה שנה אחורה לתקופת הלינדי הופ והצ'רלסטון. שמלות יתנופפו, חיוכים יעלו וזוגות-זוגות של רקדנים ירקדו את הריקוד הכי שמח שהיה באיזור מאז שנות ה-20 של המאה שעברה.

Hip Swing Nonet הוא הרכב שנולד מתוך אהבה לסווינג - במוזיקה ובריקוד, ומתוך הרצון לחבר בין השניים. ההרכב, המונה תשעה נגנים בהם ארבעה נשפנים וזמרת, מנגן קטעי סווינג, דיקסילנד ובלוז בעיבודים מקוריים מוקפדים עם הרבה מקום לאלתור ותקשורת עם הקהל - התוצאה היא גרוב מוסיקלי שאי אפשר להישאר אדישים אליו.

ההרכב מופיע בארץ ובחו"ל בפסטיבלים (פסטיבל הג'אז באילת, פסטיבל ניו אורלינס במוזיאון ת"א ועוד) ובמועדוני הופעות, ומביא איתו את האנרגיות ושמחת החיים המדבקת של הסווינג.

לאחר ההופעה, תימשך המסיבה עם מוזיקת סווינג לריקודים.

שימו לב: המופע הוא מופע מעורב (ישיבה\עמידה\ריקודים). מסיבה זו ובשל מבנה הגלריה, לא ניתן להתחייב על קשר עין ישיר ללהקה. ככל שתקדימו להגיע ביום המופע, נוכל לסייע בהתמקמות לפי העדפתכם. המופע יישמע היטב בכלל חלקי הגלריה.

כרטיסים: 65 ש"ח ברכישה מוקדמת, 80 ש"ח ביום המסיבה

להזמנת מקומות