טופס רישום פרטים

יום ה׳, 05 במאי

|

קיבוץ גלויות 91, ואדי סאליב, חיפה

חמסה חמסה חמסה - אירוע פתיחת תערוכת אמנות חיפאית מקורית

בתפריט - חנות פופ אפ של יוצרים מקומיים שיציעו מגוון רחב של יצירות למכירה לצלילי די-ג׳ייז חיפאים שילוו אותנו עד לרדת החשיכה: כלי קרמיקה, הדפסים, פריטים מעוצבים, צילומים, איורים ועוד. על ההפקה אליזבט קרוגלוב, אוצרת טלי וורזובוב, שתיהן אמניות חיפאיות צעירות ומבטיחות בפני עצמן. בואו לפרגן

הרישום נסגר
אירועים אחרים
 חמסה חמסה חמסה - אירוע פתיחת תערוכת אמנות חיפאית מקורית

מועד ומקום

05 במאי, 11:00 – 22:00

קיבוץ גלויות 91, ואדי סאליב, חיפה

פרטי האירוע

התערוכה חמסה חמסה חמסה מתמקדת ביוצרים מקומיים מתחומים שונים של עשייה במדיומים שונים. הדגש בתערוכה הוא על השפע והמגוון האומנותי, שאוסף נדיר של אמני העיר המוכשרים יכול להציע.

אחד מהחללים בגלריה קיבוץ גלויות 91, יוקדש לציורים, רישומים וצילומי פורטרטים ובחלל אחר תוצגנה עבודות מקשת רחבה יותר של תחומים : עבודות גרפיות ססגוניות מודפסות באופן חד ונקי, ציורי שמן מלומדים ודייקניים, רישומים מופשטים, ציורים רעננים ובועטים של אמנים בתחילת דרכם, הדפסים מסורתיים, עבודות וידאו ועוד. 

באירוע הפתיחה החגיגי של התערוכה שיתקיים ביום חמישי 5.5 (חמסה חמסה חמסה) תתקיים בנוסף גם מכירת פריטים של יוצרים מיוחדים שארגנו במיוחד בשבילכם: פרינטים, כלי קרמיקה, בגדים מעוצבים ועוד - שלל אוצרות שלא תוכלו למצוא באף מקום אחר.  

התערוכה תהיה פתוחה למשך שבועיים ותמשך עד ה- 18.5.

בתערוכה ישתתפו מתן פאר, מאיה ליבשיץ, בן וייסמן, דניאלה פרידמן, רותם עמיצור, קויו וולדורף, קטיה אנסקי, ואמנים נוספים.

את אירוע הפתיחה יכבדו האמנים: שושנה קרוגלוב, פולי בלום, ERCK, אורן קפלן, נימרוד לוין, פוטואטליה, אופרי יוסף אזולאי, ועוד.

מומלץ להגיע, להציץ על העבודות, להכיר, ולעקוב אחר האמנים. 

אירוע שאסור לפספס. תערוכה שתרענן לכם את העיניים.

https://m.facebook.com/events/939251013379981